Autor Téma: Portování Rangera (s lukem)  (Přečteno 3860 krát)

tedd

  • Novic
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Portování Rangera (s lukem)
« kdy: Prosinec 30, 2017, 11:52:34 odpoledne »
Vím, že tohle už bylo probíráno již v topicu o rangerovi, ale myslím, že by si tento bug zasloužil vlastní topic. (Nebylo by bylo dobré založit vlastní sekci pro každé povolání a ne pouze jeden topic?).

Nyní zpět k bugu. Byl jsem na ostrově pirátů, kde jsem umřel téměř na začátku u té (asi obs) spirity. Mysta co byl se mnou mě vylotil a já si dal stuck port. Poté co jsem equipnul posbíranou vystroj tak jsem probíhal nad hůrkou směrem ke spawnu trollu. V jednom miste je tam Panter, který na mě zaútočil a v ten moment jsem se portnul přímo zpět na pirátský ostrov přesně do místa kde jsem u spirity umřel.

Řekl bych, že je velká pravděpodobnost že ten port byl triggernut pravě když na mě ten panter zaútočil (nedal mi ránu). Proč si moje postava, nebo server zapamatoval právě místo kde jsem umřel netuším. Už jsem se s tímto bugem setkal tolikrát i bez smrti, že to s tím pravděpodobně nesouvisí. Ještě bych dodal, že ten panter byl pravděpodobně první monstrum co na mě zaútočilo od mé smrti na ostrově (ale ruku do ohně bych za to nedal).

Snad jsem si sled události zapamatoval správně. Pokud se chcete podívat do logu, tak se to stalo cca 22:20 - 30. 12. 2017. Postava: Selie.

Díky a hezké vánoce  ;).