Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Offtopic / Re:Black Journal v. 2
« Poslední příspěvek od MyKE kdy Červen 20, 2022, 11:50:30 dopoledne »
Re-upload journalu. Diky @golfin.
2
Offtopic / tutorial
« Poslední příspěvek od Crach kdy Září 14, 2021, 03:53:52 odpoledne »
Jak dlouho trvá ovci, než má vlnu? A je správně, že healer v tutoriálu neprodává bandy? Jsme tam pár dní a bandu jsem u žádného prodejce nenašel a nové vyrobit nejdou, protože ovce furt nemaj vlnu a bez jediné bandy je to tam celkem na pytel :)
 Předem díky za odpověď ;)
3
Offtopic / Zdroj - RadstaR
« Poslední příspěvek od golfin kdy Červenec 06, 2020, 06:54:50 odpoledne »


Vážení přátelé a kolegové vývojáři. RadstaR je člověk, který pro Ultimu Online vyvynul mnoho programů a pomohl mnohým začínajícím GM na různých šardech (nejen u nás v České Republice) k jejich vývynu a k rozvoji našich českých serverů. Ale nejen to, jeho programy se dodnes používají v celém světě. RadstaR už Ultimu Online neprovozuje, nevyvýjí a nebude se v tomto projektu angažovat. Ale, dal mi svolení, abych zpřístupnil celý jeho starý web. A mii vývojáři, jistě rádi oceníme, to co na tomto webu existuje. Proto vzdávám veliký hold RadstaRovi. Je to muž, který se zasadil o velký úspěch v oblasti Free shardů. Díky jeho práci funguje mnoho českých a světových serverů. Jeho starý web jsem umístil na své stránky jako alias 3.domena. Pokud mi to čas dovolí, pokusím se ho zakomponovat do svého systému webu. Ale neslibuji to. V každém případě, je to mnoho informací a programů, mnohdy už nedostupných, které všichni oceníme. Přeji vám dobrou práci a zdar. A pro hráče, kteří sem zabrousí, dobrý počin při zkoušení různých experimentů.

Odkaz: ultima.manawydan.cz

PS: RadstaRa mám rád, je to velmi dlouhá doba, kdy jsme spolu pracovali a komunikovali. Díky jeho radám, jsem dokázal vytvořit spoustu dobrých věcí. Proto si RadstaR zaslouží velké ocenění.
4
Povolání / Re:Nekromant
« Poslední příspěvek od Nuchta kdy Duben 23, 2020, 12:28:43 odpoledne »
Po diskuzi s par necrama bych chtel jeste dodat, ze by se jednalo pouze o zmenu minima STR pri zakladnim rozdeleni statu. Zmena by to nebyla nijak zasadni...
Takze kdo by to chtel hrat jak doted, by si porad mohl nastavit STR 60. Kdo by chtel jeste vic, muze taky. Kdo by to chtel hrat s 50 STR, by nove mohl taky.
5
Povolání / Re:Nekromant
« Poslední příspěvek od Nuchta kdy Duben 20, 2020, 01:35:48 odpoledne »
Cau, chtel bych nadhodit otazku 60 STR u necra.  :o

V porovnani necro vs mag je necro uplne nekde pozadu, rekl bych tak daleko, ze to nejde ani videt. Kdybych mel vypsat nejake vyhody maga oproti necrovi, tak to urcite bude cela rada vyuzitelnych utocnych kouzel (vs necro jedno max dve), nekolik vyuzitelnych summonu (vs necro jeden), moznost nosit gorget, funkcni ability a jiste mnoho dalsiho.

Ale ted to hlavni mag si muze dat jen 50 STR oproti necrovi co muze minimalne 60 STR. Nemelo by to byt spis naopak, kdyz mag musi tahat i gorget?

Proto bych chtel poprosit o zvazeni moznosti, ze by necro dostal stejnou moznost jako mag a mohl mit jen 50 STR. Nezadam ani tak navyseni u maga na 60, protoze je mi jasne, ze by to tu asi pak vyhorelo. Spis to pouze umoznit necrovi taky.
Touto jednoduchou zmenou by jsme mohli docilit toho, ze by se necro aspon vzdalene priblizil magovi a prispelo by to k rovnovaze povolani i kdyz misky vah by byly nakloneny stale na jednu stranu.  :'(
6
Herní témata / Re:uprava pvp
« Poslední příspěvek od ghillten kdy Duben 17, 2020, 09:03:50 dopoledne »
Sice nereaguji na aktuální téma, ale nápad se mi zdá dobrý.
Jednak budou mít nazgula, právě ti lidi kteří jsou aktivní a za druhé to může lidí do jisté míry motivovat aby byli aktivní. I nápad s žoldem je super a myslím, že zapadá. Jen nevím jestli by nebylo lepší aby se třeba ráno po restartu ráno podle pořadí nenačetli ti nazguli nebo jednou za týden. Aby se to točilo po každém grafu to by bylo asi nepřehledné. Ale za mě nápad super.
7
Povolání / Re:Řemeslník
« Poslední příspěvek od Leyli kdy Březen 15, 2020, 06:50:10 odpoledne »
Jak si tu na tom stojí ekonomika a kraftění?

Dá se kraft jet jako hlavní postava pro zábavu, nebo je to pouze AFK vedlejšák na support postav jako na jiných světech?
8
Offtopic / Haloooo
« Poslední příspěvek od SkuLL kdy Prosinec 29, 2019, 08:49:55 odpoledne »
hra to este niekto??
v tutoriali mrtvo....🤔
dake info?
9
Offtopic / Africký strom do savany
« Poslední příspěvek od golfin kdy Prosinec 24, 2019, 11:59:16 dopoledne »
Udělal jsem takovej africkej strom do savany. Pokud ho chcete, můžete si ho přidat na šard.Download: https://www.servuo.com/archive/african-savana-tree.1326/
10
Offtopic / Black Journal v. 2
« Poslední příspěvek od golfin kdy Říjen 21, 2019, 08:28:36 dopoledne »
Černý žurnál
Aktualizace původního, který jsem vytvářel zhruba v r. 2005. Ke stažení na andaria.cz.
Download: http://www.mediafire.com/file/i1qe33bl431wtac/BlackJournal_v2.zip/file
Později bude dodán na uo-pixel.deJe to jednoduché. V závislosti na verzi Ultimy online vložíte soubor(y) obsahující gumpy do složky MulFiles. Konkrétně:

Pokud používáte UO do verze Ultima Online Mondain's Legacy včetně, vložíte do složky MulFiles soubory Gumpart.mul a Gumpidx.mul z vaší instalace ultimy. Pak spustíte soubor Patch_Journal.bat. Otevře se vám cmd okno, kde musíte vybrat číslo 0 pro opatchování těchto dvou souborů. V přiloženém obrázku process_window.jpg vidíte pracovní postup aplikace. Až uvidíte řádek Time elapsed: "nějaký čas" minutes, stiskněte libovolnou klávesu a cmd okno se zavře. Nyní přejděte do složky Patched, kde najdete aktualizované soubory Gumpart.mul a Gumpidx.mul. Tyto si pak vložte do své instalace ultimy. A je hotovo.

Pokud používáte UO od verze Ultima Online Stygian Abyss včetně, vložíte do složky MulFiles soubor GumpartLegacyMUL.uop z vaší instalace ultimy. Pak spustíte soubor Patch_Journal.bat. Otevře se vám cmd okno, kde musíte vybrat číslo 1 pro rozbalení a opatchování tohoto souboru. V přiloženém obrázku process_window.jpg vidíte pracovní postup aplikace. Až uvidíte řádek Time elapsed: "nějaký čas" minutes, stiskněte libovolnou klávesu a cmd okno se zavře. Nyní přejděte do složky Patched, kde najdete aktualizované soubory Gumpart.mul, Gumpidx.mul a GumpartLegacyMUL.uop. Soubor GumpartLegacyMUL.uop. si pak vložte do své instalace ultimy. A je hotovo.

Patch je testován na Kelevaru (sedmičkový client - tedy patchování druhou metodou). Andaria, Erebor, DP1 a DP2 využívají první patchovací metodu, také testováno. Endor jsem netestoval. Ze světových šardů je úspěšně testován na UO Renaissance, UO Evolution a UO Forever. Zde chci jen doplnit, u nás DP1 využívá soubor verdata.mul, tak jako UO Renaissance. V tomto případě Patch aplikuje úpravy přímo do souborů gumpů a verdata ignoruje.

Copyright © 19.10.2019 Golfin
Stran: [1] 2 3 ... 10